dzisiaj jest: 23 stycznia 2020 r.   ::    imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund

100 rocznica odzyskania niepodleglosci baner

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

ZSOiZ w Gromniku z medalem 100-lecia odzyskania niepodległości

rozmiar tekstu w artykule:

medal stulecie gromnik miniUczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego w Gromniku uczestniczyli w Dniu Otwartym Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, zorganizowanym pod hasłem „Poznaj nas. Małopolskie spotkanie z mundurem - Policja 2018”.


Podczas tego wydarzenia odbyło się ślubowanie przyszłych policjantów, w tym jednego z absolwentów ZSOiZ w Gromniku. Miała miejsce także niezwykła uroczystość. Uczniowie klas III Liceum: Roksana Walica, Szymon Baran, Jakub Wójcik i Bartosz Miłkowski - zwycięzcy X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile, w obecności ponad sześciuset uczniów klas mundurowych z całej Małopolski, zostali wyróżnieni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinspektora Krzysztofa Pobutę. Z rąk Barbary Nowak - Małopolskiego Kuratora Oświaty i Poseł RP Małgorzaty Wasserman - otrzymali pamiątkowe nagrody.

medal stulecie gromnik 1

Na ręce Dyrektora Szkoły Wiesława Wójcika gratulacje złożył Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik, wręczając okolicznościowy medal w 100-lecie odzyskania niepodległości. Komendant Wojewódzki wręczył okolicznościowy list gratulacyjny.

medal stulecie gromnik 2

Warto podkreślić, że sukces licealistów z Gromnika jest zasługą opiekuna drużyny - Marka Dziubana oraz policjantów współpracujących ze szkołą w ramach realizacji programu kształcenia policyjnego w Liceum Ogólnokształcącym w Gromniku.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:122
Wczoraj:629
W tym tygodniu:2100
W tym miesiącu:13858
Ogółem:1217509

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd