dzisiaj jest: 15 lipca 2020 r.   ::    imieniny: Henryk, Włodzimierz, Brunon

100 rocznica odzyskania niepodleglosci baner

Dwuletni cykl szkoleń IPN dla nauczycieli z regionu tarnowskiego podsumowany

certyfikaty ipn 2019 miniW Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbyło się podsumowanie dwuletniego cyklu szkoleń dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych, który został zorganizowany przez Instytut Pamięci Narodowej we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Certyfikaty nauczycielom, którzy brali udział w dwuletnim cyklu szkoleń, wręczyli Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Dyrektor Oddziału IPN w Krakowie dr hab. Filip Musiał oraz Dyrektor tarnowskiej Delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski.

certyfikaty ipn 2019 1

Cykl szkoleń miał formułę warsztatów pt. „Zmagania o niepodległość Polski do listopada 1918 r. oraz budowa struktur państwa i wojny o granice Rzeczypospolitej”. Koordynatorem przedsięwzięcia był Józef Parys, Dyrektor ZSOiZ w Ciężkowicach.

certyfikaty ipn 2019 2

W szkoleniach uczestniczyli przede wszystkim nauczyciele przedmiotów humanistycznych, uczący w szkołach w regionie tarnowskim.

certyfikaty ipn 2019 3