dzisiaj jest: 17 października 2018 r.   ::    imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
foto_01
foto_02
foto_01
foto_02

Spotkanie z majorem US Army w ramach Akademii Przedsiębiorcy

logo akademia przedsiebiorcyAkademia Przedsiębiorcy to cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców. Jest skierowany do właścicieli, prezesów i członków zarządów, dyrektorów i kierowników a także księgowych. Warsztaty odbędą się w 50 miastach Polski. Tegoroczna edycja Akademii odbędzie się pod hasłem: „Strategia zwycięstwa na biznesowym polu walki”.

Strategie i metody na co dzień wykorzystywane w siłach zbrojnych zostaną przełożone na narzędzia zarządzania, motywacji i przywództwa, które pozwolą osiągnąć sukces w biznesie. Warsztaty poprowadzą specjaliści, którzy skuteczność swoich metod sprawdzili w ekstremalnych warunkach wojennych. Generał Roman Polko i major US Army, Rocco A. Spencer pokażą, że to nie siła decyduje o zwycięstwie.

Celem wydarzenia jest dostarczenie przedsiębiorcom skutecznych narzędzi z zakresu:

- motywowania
- budowania właściwych relacji z zespołem
- kreowania przywódców
- doskonalenia umiejętności osiągania wyznaczonych celów
- wywierania wpływu
- efektywnego rozwiązywania konfliktów
- zarządzania zespołem

Szczegóły i rejestracja na stronie internetowej Akademii Przedsiębiorcy: www.akademia-przedsiebiorcy.pl lub pod numerem infolinii 22 327 03 10.

Warsztaty w Tarnowie odbędą się 25 marca w Hotelu Cristal Park przy ulicy Traugutta 5, 33-101 Tarnów. Prowadzącym będzie mjr Rocco A. Spencer.

Wydarzeniu patronuje Starosta Tarnowski Roman Łucarz.