dzisiaj jest: 17 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
foto_01
foto_02

Nagroda Gospodarcza Starosty Tarnowskiego 2014

nagroda gospodarcza starosty prasa miniZarząd Powiatu Tarnowskiego ustanowił Nagrodę Gospodarczą Starosty Tarnowskiego. Ma ona charakter honorowy i jest przyznawana corocznie mikro, małym i średnim przedsiębiorcom, w dowód uznania dla ich działalności oraz za inspirowanie rozwoju gospodarczego na terenie powiatu.

Nominować do nagrody mogą jednostki samorządu terytorialnego, samorządy gospodarcze oraz organizacje okołobiznesowe. Nagrodę przyznaje Zarząd Powiatu Tarnowskiego w oparciu o opinię specjalnej komisji do oceny wniosków, w której będzie po jednym przedstawicielu Zarządu, Rady Powiatu i Samorządu Gospodarczego. Nominowani, a nie wskazani przez Zarząd do nagrody, otrzymują wyróżnienia.

Lista wyróżnionych przedsiębiorców w 2014 roku przedstawia się następująco:

I. Kategoria mikro przedsiębiorca

Pierwsze miejsce:
Firma Zdobienie Szkła i Kryształów Bezbarwnych i Kolorowych Marian Wojtyłko z Dębiny Łętowskiej (Gmina Wojnicz)
Wyróżnienia:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "TERMOPI" inż. Stanisław Piech z Łękawki (Gmina Tarnów)
Firma Metaloplastyka Zenon Bień z Jodłówki-Wałki (Gmina Tarnów)

II. Kategoria małe przedsiębiorstwo

Pierwsze miejsce:
"GRANIMEX" Firma Usługowo-Handlowa Tomasz Smosna ze Zgłobic (Gmina Tarnów)
Wyróżnienia:
Firma Handlowo-Produkcyjna "Barbara" sp. z o.o. z Turzy (Gmina Rzepiennik Strzyżewski)
Firma Zakład Piekarsko-Cukierniczy "G&G" T. I. G Gniadek spółka jawna ze Zgłobic (Gmina Tarnów)

III. Kategoria średnie przedsiębiorstwo

Firma WIMED Oznakowanie Dróg sp. z o.o z Tuchowa
Wyróżnienia:
Firma Usługi Budowlane "WES-BUD PLUS" z Nowodworza (Gmina Tarnów)
Firma POLAN Polsko-Francuska sp. z o.o. joint venture z Żabna

Wręczenie nagród nastąpiło podczas Dni Powiatu Tarnowskiego, które odbyły się 15 czerwca 2014 roku w Żabnie.