dzisiaj jest: 17 grudnia 2018 r.   ::    imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
foto_02
foto_01
foto_02

Nabór do uczestnictwa w targach krajowych i zagranicznych dla przedsiębiorców

mot logo miniMałopolska Organizacja Turystyczna realizuje projekt pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne”, w ramach którego ogłaszamy dodatkowy nabór dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej na terenie Małopolski na imprezy targowe realizowane w I półroczu roku 2018.

Targi krajowe:

- Tour Salon w Poznaniu - 9-11.02.2018 r. W 2018 r. odbędzie się kolejna, już 29. edycja, targów turystycznych Tour Salon. Targi podzielone są na dwie strefy: Strefa Biznes i Strefa Pasji. W 2017 r. na targach wystawiało się 261 wystawców z 22 krajów. Podczas imprezy rozstrzygane są konkursy m.in. Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej czy konkurs NEW TECH - NEW TRAVEL. Targi przeznaczone głównie dla firm zajmujących się obsługą ruchu turystycznego, przedsiębiorców działających na terenie kraju i obiektów noclegowych.

- Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego Globalnie w Katowicach - 23-25.03.2018 r. - targi odbywające się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w rok 2017 skupiły ponad 200 wystawców. Wśród wystawców, można było spotkać przedstawicieli: Tunezji, Belgii, Gruzji, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Ukrainy i Polski. Prezentowane były oferty touroperatorów, biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, usług transportowych i hotelarstwa, kierowane zarówno do indywidualnego, jak i biznesowego klienta. Targi przeznaczone głównie dla firm ukierunkowanych na rynek krajowy, mniejszych przedsiębiorstw oraz nowych podmiotów, niedawno działających na rynku.

Targi zagraniczne:

- MITT w Moskwie - 13-15.03.2018 r. - to największe i mające najdłuższą historię targi turystyczne w Rosji. Uczestniczy w nich ponad 1 800 firm z ponad 192 regionów świata. To doskonałą okazja do rozwinięcia kontaktów biznesowych nie tylko na rynku rosyjskim, ale także na rynkach krajowych Azji Środkowej. Targi przeznaczone głównie dla podmiotów posiadających ofertę turystyczną skierowaną na rynek rosyjskojęzyczny. Dodatkowe informacje o naborze: posiadanie oferty na rynek rosyjski jest obligatoryjne. Podmioty nie będące w stanie wykazać takiej propozycji nie będą mogły startować w naborze.

- IMTM w Tel Awiwie - 6-7.02.2018 r. - to najważniejsze targi turystyczne w Izraelu i jedyne, na których można spotkać profesjonalną branżę turystyczną. Targi przeznaczone głównie dla touroperatorów posiadających ofertę turystyki aktywnej, miejskiej i przeznaczonej dla rodzin oraz hoteli, ze szczególnym uwzględnieniem hoteli z ofertą SPA.

Według Regulaminu Uczestnictwa w Targach Krajowych i Zagranicznych każdy uczestnik ma prawo do wzięcia udziału średnio w czterech targach w okresie realizacji projektu.

Nabór przeznaczony jest dla MŚP prowadzących działalność w branży turystycznej w obszarach: turystyki biznesowej, turystki uzdrowiskowej i medycznej, turystki sportowo-rekreacyjnej i działających na terenie Małopolski. Podmioty biorące udział w konkretnych targach powinny dysponować ofertą odpowiadającą rynkowi oraz tematyce targów.

Szczegółowe informacje dotyczące wparcia oraz procedury zgłoszeń określa Regulamin Rekrutacji, który można znaleźć w załączniku oraz na stronie http://mot.krakow.pl/targi-turystyczne.html. Znajdą tam Państwo także listę wszystkich targów realizowanych w ramach projektu, wzór umowy oraz dwa formularze zgłoszenia: na targi krajowe i na targi zagraniczne.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., drogą pocztową na adres: Małopolska Organizacja Turystyczna, Rynek Kleparski 4/13, 31-150 Kraków lub osobiście w biurze MOT. Na zgłoszenia organizator czeka do 1 grudnia 2017. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 8 grudnia 2017 r. na stronie www.mot.krakow.pl. Z podmiotami, które zostaną przyjęte do projektu nawiązany zostanie także kontakt mailowy.

Nabory na kolejne targi (w II półroczu 2018 roku i 2019 roku) będą ogłaszane w późniejszych terminach.

Projekt finansowany jest przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Promocja Gospodarcza Małopolski.

Szczegółowe informacje, regulamin i niezbędne formularze dostępne są - tutaj.