dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Szerzyny falowały z Łukaszem Zagrobelnym

zagr kon miniBlisko trzy tys. osób bawiło się na koncercie Łukasza Zagrobelnego, gwiazdy XVIII Dożynek Powiatu Tarnowskiego, które w dniu wczorajszym odbyły się w Szerzynach. Charyzmatyczna osobowość, mocny wokal oraz melodyjne piosenki oczarowały zgromadzoną publiczność, z którą artysta miał świetny kontakt.

Łukasz Zagrobelny rozpoczął występ od utworu „Ja ty zostaję”. Po czym wybrzmiały takie piosenki jak miedzy innymi: „Życie na czekanie”, „U mnie maj”, „Nieprawda”, „Wycieraczki”, „Nie kłam, że kochasz mnie”.

zagr kon 1
Koncert trwał blisko 1,5 godziny. Artysta często zwracał się do publiczności, zachęcając ją do zabawy i wspólnego śpiewania. Występ w Szerzynach udowodnił, że jest w świetnej formie wokalnej i scenicznej.

zagr kon 2
Koncert Łukasza Zagrobelnego był finałem XVIII Dożynek Powiatu Tarnowskiego. Oprócz tego występu muzycznie dożynki ubogacił koncert młodych tarnowskich muzyków z zespołu „Small Cafe”.

zagr kon 3
zagr kon 5
Łukasz Zagrobelny obecny jest na polskiej scenie muzycznej już prawie dziesięć lat. Na swoim koncie ma cztery albumy studyjne oraz liczne nagrody branży rozrywkowej. Związany jest z Teatrem Muzycznym „Roma” w Warszawie, w którym występuje między innymi w musicalach.

zagr kon 4
Na swoim oficjalnym facebookowym profilu Łukasz Zagrobelny napisał: Szerzyny ... Bardzo dziekuję!!! Było super! MOC!!!!!.

zagr kon 6
Więcej zdjęć z koncertu dostępnych jest tutaj.