dzisiaj jest: 28 marca 2024 r.   ::    imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Wybór realizatora zadania publicznego - prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2017 roku

logo powiat tarnowski miniW dniu 30 listopada 2016 r. Uchwałą Nr 1621.2016 Zarząd Powiatu Tarnowskiego dokonał wyboru realizatora zadania publicznego z zakresu powierzenia organizacji pozarządowej realizacji zadania polegającego na prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Tarnowskiego w roku 2017.

Realizatorem zadania została Fundacja Honeste Vivere z siedzibą Amałowicza-Tatara 7, 04-474 Warszawa - z liczbą punktów (64 pkt.). Z wymienionym podmiotem zostanie zawarta stosowna umowa na realizację zadania. Kwota udzielonej dotacji na ww. zadanie wynosi 242 903,52 zł (słownie dwieście czterdzieści dwa tysiące dziewięćset trzy złote 52/100)