dzisiaj jest: 17 lipca 2018 r.   ::    imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Spacerkiem po Tarnowie i regionie

spacerki miniTarnowska Organizacja Turystyczna w miesiącach wakacyjnych zaprasza do uczestnictwa w „Letnich spacerkach po Tarnowie i regionie”. Podczas spacerów przewodnicy będą oprowadzać chętnych po zabytkach Tarnowa, ciężkowickim Skamieniałym Mieście oraz Malowanej Wsi w Zalipiu.

Spacery z przewodnikiem po Tarnowie

Codziennie w lipcu i sierpniu o godz. 12.00 sprzed Tarnowskiego Centrum Informacji (Rynek 7) przewodnik będzie zabierał chętnych na spacer po najważniejszych zabytkach centrum Tarnowa.

Zwiedzanie tarnowskiej katedry z przewodnikiem

Bezpłatne zwiedzanie tarnowskiej katedry z przewodnikiem: od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-12.00 oraz 15.00 - 18.00 w soboty: 9.00-12.00 w niedziele i 15 sierpnia: 16.00-18.00

Zwiedzanie Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach

W soboty, niedziele i 15 sierpnia o godz. 13.00; zbiórka na parkingu przed wejściem do Skamieniałego Miasta

Spacer po Zalipiu

W soboty, niedziele i 15 sierpnia o godz. 11.00; zbiórka przy Zagrodzie Felicji Curyłowej (Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie)

Szczegóły: Tarnowskie Centrum Informacji, Rynek 7, 33-100 Tarnów, tel. 14 688 90 90, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorem spacerków jest Tarnowska Organizacja Turystyczna.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna”.