dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

„Drogi bez promili” na pikniku rodzinnym Sołectwa Wierzchosławice

drogi bez prom miniJuż w najbliższą sobotę - 22 lipca - mieszkańcy Sołectwa Wierzchosławice będą mogli bawić się podczas pikniku rodzinnego, jaki odbędzie się na boisku sportowym w Wierzchosławicach. Jedną z atrakcji pikniku będzie kolejna odsłona akcji profilaktycznej „Drogi bez promili”. Do uczestnictwa w happeningu zapraszają Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wójt Gminy Wierzchosławice Zbigniew Drąg i Fundacja ProDriver.

Akcja „Drogi bez promili” prowadzona będzie podczas pikniku Sołectwa Wierzchosławice w godzinach od 16.00 do 19.00.

Celem kampanii „Drogi bez promili” jest promowanie postaw społecznych, sprzeciwiających się próbom jazdy pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz instruktaż na temat bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod i narzędzi - w tym symulatory nauki bezpiecznej jazdy i zagrożeń na drodze, możliwe będzie skuteczne dotarcie do świadomości odbiorców i przedstawienie im omawianej problematyki w przystępny i interesujący dla nich sposób.

Więcej na temat akcji dowiesz się - tutaj.