dzisiaj jest: 17 października 2017 r.   ::    imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Rynek z Ratuszem w Zakliczynie
Zakola z plażami na rzece Dunajec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej DolnejGmina Ciężkowice

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla mieszkańców Powiatu Tarnowskiego

logo starostwo powiatowe miniMałopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie przekazał informację o placówkach, które od 1 października 2017 roku świadczą nocną i świąteczną opiekę zdrowotną dla mieszkańców Powiatu Tarnowskiego.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest od 18.00 do 8.00 rano następnego dnia, a także również przez 24 h na dobę w soboty i niedziele w dni świąteczne i inne dni ustawowo wolne od pracy. Świadczenia opieki lekarskiej są bezpłatne i udzielane bez skierowania.

Wykaz placówek świadczących nocną i świąteczną opiekę zdrowotną dla mieszkańców Powiatu Tarnowskiego dostępny jest - tutaj.