dzisiaj jest: 17 października 2017 r.   ::    imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Rynek z Ratuszem w Zakliczynie
Zakola z plażami na rzece Dunajec
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej DolnejGmina Ciężkowice

Zawodnicy SOSW w Zbylitowskiej Górze - Dwudniakach wystartują w IX Ogólnopolskim Mitingu Jeździeckim Olimpiad Specjalnych

zaw sosw zg u starosty miniZawodnicy trenujący w klubie Olimpiad Specjalnych przy SOSW Zbylitowska Góra - Dwudniaki zakwalifikowali się na IX Ogólnopolski Miting Jeździecki Olimpiad Specjalnych. Jest to najważniejsza impreza tego typu na szczeblu krajowym. W Starostwie Powiatowym w Tarnowie z zawodnikami spotkali się Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma.

Zawody, które odbędą się w Drzonkowie od 12 do 15 października 2017 roku wyłonią reprezentantów Polski, którzy pojadą na Światowe Letnie Igrzyska Olimpijskie w Abu Dhabi w 2019 roku. Ostatnie zawody tej rangi zostały rozegrane w 2013 roku. Drużyna SOSW przywiozła z nich aż 10 medali.

zaw sosw zg u starosty 1
Całość kadry reprezentującej Małopolskę to zawodnicy SOSW Zbylitowska Góra - Dwudniaki.

zaw sosw zg u starosty 2
Kadrę stanowią uczniowie i absolwenci ośrodka: Bożena Tyka, Natalia Filar, Daniel Sitek, Wojciech Teper, Krystian Furmański.

zaw sosw zg u starosty 3
Trenerami kadry są: dr Magdalena Pikul oraz Maciej Witek.

zaw sosw zg u starosty 4
Zawodnicy reprezentujący SOSW Zbylitowska Góra - Dwudniaki mają już w swoim dorobku liczne sukcesy w Małopolskich i Lokalnych Mityngach Olimpiad Specjalnych oraz Integracyjnych Zawodach Ujeżdżeniowych o Puchar StadNinki.

zaw sosw zg u starosty 5
Przedstawiciele Zarządu Powiatu z zainteresowaniem wysłuchali informacji Dyrektora Ośrodka Jacka Frankowskiego oraz trenerów i samych zawodników na temat przygotowań do udziału w zawodach.