dzisiaj jest: 17 lipca 2018 r.   ::    imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Powiatowy Zarząd Dróg informuje: awaryjne zamknięcie odcinka drogi nr 1357 w Zalasowej

powiatowy zarzad drog miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach wprowadza w dniu 14 października 2017 roku tymczasowe ograniczenie w ruchu, polegające na awaryjnym zamknięciu odcinka drogi powiatowej nr 1357K w miejscowości Zalasowa, w związku z uszkodzeniem przepustu pod jezdnią drogi powiatowej.

Na podstawie § 10 ust.1 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 roku w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzaniem - Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach wprowadza w dniu 14 października 2017 roku tymczasowe ograniczenie w ruchu, polegające na awaryjnym zamknięciu odcinka drogi powiatowej nr 1357K w Zalasowej, w związku z uszkodzeniem przepustu pod jezdnią drogi powiatowej.

Na czas zamknięcia wyznacza się objazd do Ryglic drogą powiatową 1381K na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową 1357K do skrzyżowania z drogą powiatową 1384K, drogą powiatową 1384K do miejscowości Joniny i drogą powiatową 1385K do Ryglic.

Objazd do Zalasowej będzie prowadzony tymi samymi drogami.

Przewidywany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu - 15 października 2017 roku.

objazd 13.10.2017