dzisiaj jest: 19 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Licealiści z Gromnika nabywali umiejętności językowe w stolicy Hiszpanii

rozmiar tekstu w artykule:

grom madryt miniGrupa uczniów liceum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku przez okres tygodnia przebywała w szkole językowej Ail Madrid w Madrycie, szlifując swoje umiejętności językowe. Uczestnicząc w odbywających się tam zajęciach licealiści z Polski mieli okazję poznać rówieśników z Chin, Korei, Japonii, USA, Australii, Indii, Włoch, Brazylii, Rosji, oraz Ukrainy.

Celem wyjazdu była nie tylko intensywna nauka języka hiszpańskiego, ale również poszerzenie horyzontów w zakresie szeroko rozumianej kultury hiszpańskiej. Uczniowie mieli zapewniony intensywny 20. godzinny kurs języka hiszpańskiego z madryckimi nauczycielami. Mieszkali u miejscowych rodzin, gdzie podczas wspólnych posiłków, mogli spróbować tradycyjnej kuchni hiszpańskiej.

grom madryt 1
W międzynarodowym środowisku, jakim jest szkoła językowa w Madrycie, licealiści z Gromnika mieli okazję posługiwać się nie tylko językiem hiszpańskim, ale również angielskim. To doświadczenie było również okazją do wymiany poglądów, poznawania tradycji oraz zastosowania znajomości języków obcych w praktyce. W czasie wolnym uczniowie zwiedzili także wiele słynnych miejsc i madryckich zabytków.

grom madryt 2

Wyjazd zorganizowała Anna Rój, nauczycielka języka angielskiego i hiszpańskiego w ZSOiZ w Gromniku, która pełniła również rolę przewodnika, tłumacza, opiekuna i kierownika wyprawy.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:423
Wczoraj:584
W tym tygodniu:1007
W tym miesiącu:8367
Ogółem:1045149

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!