dzisiaj jest: 19 marca 2024 r.   ::    imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Uczeń ZSP w Ryglicach stypendystą Marszałka Województwa Małopolskiego

styp zsp ryg miniUczeń drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Majorka w Ryglicach otrzymał stypendium Marszałka Województwa Małopolskiego.

Jan Abramowicz - uczeń drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach otrzymał stypendium Marszałka Województwa Małopolskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości.

styp zsp ryg 1
Rozdanie stypendiów dla stu najlepszych uczniów z Województwa Małopolskiego ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbyło się 15 czerwca w auli Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie. Uczestniczyli w nim najzdolniejsi uczniowie z Tarnowa oraz powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego i dąbrowskiego.