dzisiaj jest: 2 czerwca 2020 r.   ::    imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

„Drogi bez promili” w Zakrzowie

rozmiar tekstu w artykule:

drog bez prom zak miniW Zakrzowie odbyła się pierwsza akcja II edycji kampanii „Drogi bez promili”. Towarzyszyła ona uroczystościom 10-lecia działalności Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy OSP Zakrzów.


Mieszkańcy Wojnicza i okolic oraz goście z innych stron mieli okazję skorzystać z bogatego programu profilaktyki alkoholowej w kontekście promowania trzeźwości za kierownicą, co stanowi szczególnie aktualny temat w okresie wakacyjnym.

drog bez prom zak 1

W programie znalazły się między innymi: symulator dachowania, slalom w alkogoglach, sfilmowane doświadczenie porównujące jazdę na trzeźwo i po alkoholu, prezentacja technik powstrzymywania pijanych kierowców, alkometr, ulotki z informacjami na temat oddziaływania alkoholu na organizm ludzki z uwzględnieniem czasu spożycia i czasu potrzebnego do wytrzeźwienia, tor rowerowy z przeszkodami.

drog bez prom zak 2

Akcja jest organizowana przez Powiat Tarnowski we współpracy z Fundacją „Za Kółkiem”, „Fundacją Prodriver” oraz Komendą Miejską Policji w Tarnowie, w postaci cyklu wydarzeń z darmowym wstępem dla mieszkańców, odbywających się równolegle do dużych imprez plenerowych. Następna odsłona planowana jest już 22 lipca podczas Dni Wikliny na terenie miejscowości Isep.

drog bez prom zak 3

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:865
Wczoraj:1293
W tym tygodniu:2158
W tym miesiącu:2158
Ogółem:1315599

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd