dzisiaj jest: 19 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

„Drogi bez promili” w Zakrzowie

rozmiar tekstu w artykule:

drog bez prom zak miniW Zakrzowie odbyła się pierwsza akcja II edycji kampanii „Drogi bez promili”. Towarzyszyła ona uroczystościom 10-lecia działalności Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy OSP Zakrzów.


Mieszkańcy Wojnicza i okolic oraz goście z innych stron mieli okazję skorzystać z bogatego programu profilaktyki alkoholowej w kontekście promowania trzeźwości za kierownicą, co stanowi szczególnie aktualny temat w okresie wakacyjnym.

drog bez prom zak 1

W programie znalazły się między innymi: symulator dachowania, slalom w alkogoglach, sfilmowane doświadczenie porównujące jazdę na trzeźwo i po alkoholu, prezentacja technik powstrzymywania pijanych kierowców, alkometr, ulotki z informacjami na temat oddziaływania alkoholu na organizm ludzki z uwzględnieniem czasu spożycia i czasu potrzebnego do wytrzeźwienia, tor rowerowy z przeszkodami.

drog bez prom zak 2

Akcja jest organizowana przez Powiat Tarnowski we współpracy z Fundacją „Za Kółkiem”, „Fundacją Prodriver” oraz Komendą Miejską Policji w Tarnowie, w postaci cyklu wydarzeń z darmowym wstępem dla mieszkańców, odbywających się równolegle do dużych imprez plenerowych. Następna odsłona planowana jest już 22 lipca podczas Dni Wikliny na terenie miejscowości Isep.

drog bez prom zak 3

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:410
Wczoraj:584
W tym tygodniu:994
W tym miesiącu:8354
Ogółem:1045136

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd