dzisiaj jest: 20 sierpnia 2018 r.   ::    imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard

Drugie konkursy ofert z zakresu polityki zdrowotnej

logo starostwo powiatowe miniZarząd Powiatu Tarnowskiego ogłasza drugie konkursy ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programów polityki zdrowotnej: „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” oraz „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce”.

- Ogłoszenie o drugim konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu polityki zdrowotnej pn. „Program zdrowotny profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce” w 2018 roku dostępne jest - tutaj.

- Ogłoszenie o drugim konkursie ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu pn. „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce” w 2018 roku dostępne jest - tutaj.