dzisiaj jest: 21 kwietnia 2019 r.   ::    imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Koncertowo i charytatywnie na dobry start: Dwudniaki na Cztery Pory Roku

rozmiar tekstu w artykule:

cztery pory dwud miniJuż 17 września bieżącego roku nastąpi oficjalne otwarcie nowej siedziby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wierzchosławicach - Dwudniakach. Wydarzenie to poprzedzi niezwykły koncert, połączony z ideą charytatywności. 16 września w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach wystąpi SINFONIETTA CRACOVIA. Będzie to swoiste muzyczne otwarcie ośrodka oraz szansa na pomoc na rzecz dzieci niepełnosprawnych.


W programie koncertu, w wykonaniu Orkiestry Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia, usłyszymy kompozycje Vivaldiego oraz Tango. Do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszają Stowarzyszenie Prometeusz i Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dwudniakach. Patronat honorowy nad koncertem objęli Biskup Tarnowski ks. Andrzej Jeż oraz Starosta Tarnowski Roman Łucarz. Koncert odbędzie się w niedzielę 16 września o godz. 19.00 w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

cztery pory dwud 1

Organizatorzy koncertu zwracają się do wszystkich osób, które zechcą uczestniczyć w koncercie, jak również włączyć się w ideę charytatywności na rzecz wychowanków Ośrodka, z przesłaniem, w którym czytamy:

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele

- Po ponad czterdziestu latach działalności Ośrodka na rzecz dzieci z niepełnosprawnością umysłową w Zbylitowskiej Górze nasza placówka przeniosła się do nowego obiektu w Dwudniakach. Stowarzyszenie Prometeusz dzięki Państwa hojności pomaga dzieciom i ich rodzinom zmniejszać trudy niepełnosprawności i przeżywać sens życia.

- 16 września dzięki cudownym ludziom z Sinfonietty Cracovii i Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach, odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, do którego współorganizowania gorąco Państwa zapraszamy. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony między innymi na muzykoterapię oraz hipoterapię.

- Idea charytatywności opiera się na następujących działaniach: przed koncertem, we wrześniu wpłacamy cegiełkę na konto Stowarzyszenia Prometeusz. Zwyczajowo przyjęte jest, że jedna cegiełka zaczyna się od 100 złotych. Po wpłaceniu cegiełki Darczyńca wysyła na adres mailowy informacje ile miejsc chce zarezerwować. Np. wpłacając 100 złotych rezerwujemy w sposób naturalny miejsce dla jednej osoby, ale można też zarezerwować jedno miejsce wpłacając dowolnie większą darowiznę. Informacje o ilości rezerwacji pomogą nam w organizacji koncertu. Miejsca nie będą numerowane.

- Prosimy Państwa o rozpowszechnianie informacji o koncercie i jego charytatywnej idei. Zaplanujcie niedzielny wieczór 16 września w Lusławicach i bądźcie z nami tego dnia. Zostańcie też Honorowymi Gospodarzami i zapraszajcie swoich Przyjaciół na koncert.

cztery pory dwud 2

Jak zagwarantować sobie udział w koncercie?

Najpierw należy wpłacić cegiełkę - darowiznę na konto stowarzyszenia Prometeusz: 67 10 20 4955 0000 71 02 0055 5425. Wpłaty są przyjmowane od 1 września. Zwyczajowo przyjęte jest, że minimalna kwota jednej cegiełki zaczyna się od 100 zł. Jedna cegiełka upoważnia jedną osobę do uczestnictwa w koncercie. Chcąc zarezerwować więcej miejsc - należy opłacić więcej cegiełek. W tytule wpłaty należy napisać jaką ilość cegiełek Państwo darujecie. Po wpłaceniu cegiełek należy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją, ile miejsc chcecie Państwo zarezerwować  - pamiętając, że jedna cegiełka jest dla jednej osoby. Następnie otrzymacie Państwo wiadomość zrwotną z potwierdzeniem i podziękowaniem.

Więcej informacji na temat koncertu dostępnych jest na stronie internetowej organizatora - tutaj.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:62
Wczoraj:248
W tym tygodniu:2999
W tym miesiącu:9256
Ogółem:1072424

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!