dzisiaj jest: 15 października 2019 r.   ::    imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Wolontariat w szkole podstawowej? Bezpłatne konferencje dla szkół

rozmiar tekstu w artykule:

wolont proj miniStowarzyszenie Sursum Corda („W górę serca”) z Nowego Sącza zaprasza przedstawicieli szkół (nauczycieli, pedagogów, opiekunów samorządów szkolnych) do udziału w projekcie rozwijającym potencjał wolontariatu oraz jego promocji i standaryzacji w szkołach podstawowych z Województwa Małopolskiego.

NA CO MOŻNA LICZYĆ W RAMACH UCZESTNICTWA?

- Udział w bezpłatnej, czterogodzinnej konferencji dotyczącej rozwijania potencjału małopolskiego wolontariatu szkolnego oraz jego promocji i standaryzacji - do wyboru konferencje w: Nowym Sączu (19 września), Tarnowie (Starostwo Powiatowe w Tarnowie, 27 września), Nowym Targu (3 października) lub Krakowie (10 października);
- Otrzymanie pakietu edukacyjno-promocyjnego zawierającego: torbę bawełnianą, smycz, trzy plansze wielkoformatowe promujące aktywność wolontarystyczną do powieszenia w szkole oraz broszurę „Szkolny Klub Wolontariatu - do dzieła!” teoretycznie i praktycznie wprowadzającą w świat wolontariatu szkolnego wraz z czterema scenariuszami zajęć wychowawczych;
- Możliwość wykorzystania podczas zajęć wychowawczych w szkole, filmiku i spotu promującego wolontariat szkolny;
- Darmowe, eksperckie konsultacje merytoryczne z e-doradzą ds. wolontariatu szkolnego w zakresie wdrażania wolontariatu w szkole, obowiązujących przepisów, konieczne wzory dokumentów.

REKRUTACJA - CZYLI JAK ZGŁOSIĆ SZKOŁĘ?

Do 28 września 2018 roku należy odesłać do organizatora wypełniony elektroniczny formularz zgłoszeniowy, z propozycją maksymalnie dwóch kandydatów, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w wybranej konferencji. Zasady rekrutacji, harmonogram i program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie stowarzyszenia: www.sc.org.pl.

Koordynator projektu: Katarzyna Leszko - tel. 18 44 11 994 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00), mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i został objęty honorowym patronatem Jacka Krupy - Marszałka Województwa Małopolskiego.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:109
Wczoraj:573
W tym tygodniu:682
W tym miesiącu:6544
Ogółem:1160865

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd