dzisiaj jest: 15 października 2019 r.   ::    imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego Ducha
Wieża widokowa na Brzance
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Podsumowanie II edycji kampanii społecznej „Drogi bez promili”

rozmiar tekstu w artykule:

podsum drogi bez prom 2018 miniW mijającym sezonie wakacyjnym Fundacja „Za Kółkiem” i Fundacja „Prodriver” we współpracy z Komendą Miejską Policji w Tarnowie oraz Powiatem Tarnowskim realizowały II edycję kampanii społecznej „Drogi bez promili”.


Kampania realizowana była w postaci cyklu wydarzeń z darmowym wstępem dla mieszkańców, odbywających się równolegle do dużych imprez plenerowych. W bieżącym roku były to: 10-lecia działalności Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy OSP Zakrzów, Dni Wikliny w Ispie, obchody Święta Policji Garnizonu Tarnowskiego w Żabnie oraz XX Dożynki Powiatu Tarnowskiego w Zakliczynie.

podsum drogi bez prom 2018 1

Odwiedzający stoisko kampanii „Drogi bez promili” mogli skorzystać z symulatora dachowania, odbyć slalom w alkogoglach, zapoznać się z sfilmowanymi doświadczeniami porównującymi jazdę na trzeźwo i po alkoholu. Na stoisku odbywała się prezentacja technik powstrzymywania pijanych kierowców, dostępne były też alkometr, ulotki z informacjami na temat oddziaływania alkoholu na ludzki organizm, a także tor rowerowy z przeszkodami.

drogi bez prom isep 1
- Alkohol jest przyczyną wielu tragicznych wypadków drogowych. W okresie wakacyjnych podróży oraz letniego wypoczynku powinniśmy kierować się rozsądkiem i odpowiedzialnością za bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Celem akcji było między innymi uświadamianie kierowcom, ale i wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, jakie skutki i konsekwencje wynikają z nadużywania alkoholu za kierownicą - wyjaśnia koordynator akcji, Prezes Fundacji „Prodriver”, Robert Barys.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:109
Wczoraj:573
W tym tygodniu:682
W tym miesiącu:6544
Ogółem:1160865

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd