dzisiaj jest: 19 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Postaw na przyszłość. Postaw na siebie - rekrutacja uczestników do projektu

postaw na siebie proj miniRozpoczyna się rekrutacja uczestników do udziału w projekcie „Postaw na przyszłość. Postaw na siebie", który jest adresowany między innymi do osób bezrobotnych lub zagrożonych zwolnieniem z pracy, zamieszkujących na terenie Województwa Małopolskiego.

Do udziału w projekcie zgłosić mogą się osoby fizyczne, spełniające łącznie poniższe warunki:
- zamieszkujące na terenie Województwa Małopolskiego,
- nie prowadzące własnej działalności gospodarczej,
- posiadające następujący status na runku pracy: pracownicy przewidziani do zwolnienia lub zagrożeni zwolnieniem z pracy; osoby zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy; osoby odchodzące z rolnictwa posiadające gospodarstwo rolne lub członkowie ich rodzin ubezpieczeni w KRUS.

W ramach projektu oferowane będzie wsparcie realizowane w ramach procesu IPD uczestników:
- indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe,
- coaching,
- szkolenia, kursy zawodowe
- szkolenie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej i dotacje na jej założenie (w tym w formie przedsiębiorstwa społecznego),
- udzielenie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej (dotacje w wysokości do 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia za pracę w gospodarce narodowej obowiązujące w dniu przyznania wsparcia,
- wsparcie szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorstw, które otrzymały dotację w ramach projektu,
- staże,
- pośrednictwo pracy.

Udział w projekcie jest bezpłatny i ogólnodostępny.

postaw na siebie proj 1

Projekt jest realizowany jest w ramach 8 Osi Priorytetowej - Rynek Pracy, Działanie 8.4 Rozwój kompetencji kadr i adaptacja do zmian, Poddziałanie 8.4.2 Adaptacja do zmian.

Więcej informacji:
Biuro Projektu