dzisiaj jest: 19 czerwca 2019 r.   ::    imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg: 10 października - ruch wahadłowy na moście w Ostrowie

powiatowy zarzad drog miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, iż w dniu 10 października przeprowadzi w ramach bieżącego utrzymania remont cząstkowy nawierzchni na moście na rzece Dunajec w miejscowości Ostrów (droga powiatowa 1346K relacji Tarnów - Wierzchosławice).

Remont polegać będzie na frezowaniu nierówności na obiekcie oraz uzupełnieniu ubytków w nawierzchni. Wprowadzony zostanie czasowy ruch wahadłowy. Przewidywany czas utrudnień w ruchu: od godziny 8.00 do godziny 14.00. Kierowcy są proszeni w miarę możliwości o wybieranie dróg alternatywnych.