dzisiaj jest: 22 stycznia 2019 r.   ::    imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Podziękowanie dla Przewodniczącego ACK w Górnej Austrii

rozmiar tekstu w artykule:

ack 2018 miniW Starostwie Powiatowym w Tarnowie gościli przedstawiciele Austriackiego Czarnego Krzyża, organizacji zajmującej się między innymi opieką nad cmentarzami wojennymi z okresu I wojny światowej.


Podczas wizyty Starosta Tarnowski Roman Łucarz podziękował Przewodniczącemu Austriackiego Czarnego Krzyża w Górnej Austrii - Friedrichowi Schusterowi, wręczając mu okolicznościowy medal, jako wyraz wdzięczności za długoletnią współpracę z samorządem Powiatu Tarnowskiego w zakresie renowacji i opieki nad cmentarzami wojennymi z okresu I wojny światowej na Ziemi Tarnowskiej. Kończącego pracę w ACK Friedricha Schustera zastąpił na stanowisku Johannes Kainzbauer.

ack 2018 1

- Dziękujemy Panu za to zaangażowanie oraz troskę, które przyczyniły się do ocalenia naszego wspólnego dziedzictwa historycznego, będącego miejscem wiecznego spoczynku żołnierzy poległych na froncie wschodnim Wielkiej Wojny, jak i skarbem architektury europejskiej oraz pięknym świadectwem ludzkiej wdzięczności, pamięci i humanitaryzmu - czytamy okolicznościowym liście, który wraz z medalem, wręczył Friedrichowi Schusterowi Starosta Tarnowski.

ack 2018 2

W spotkaniu uczestniczył również Erwin Fitz - Przewodniczący ACK w Vorarlbergu.

Współpraca samorządu Powiatu Tarnowskiego z Austriackim Czarnym Krzyżem sięga roku 1999. Jej celem pozostaje niezmienne dbałość o stan cmentarzy wojennych z lat 1914-1918 w regionie tarnowskim. 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:278
Wczoraj:560
W tym tygodniu:838
W tym miesiącu:9440
Ogółem:1032547

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!