dzisiaj jest: 26 października 2021 r.   ::    imieniny: Lucyny, Lucjana, Łucjana

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Infolinia programu Mieszkanie Plus

kzn logo miniW związku z dużym zainteresowaniem Programem Mieszkanie Plus, Krajowy Zasób Nieruchomości uruchomił Ogólnopolski numer telefonu: 801-801-596, pod którym można uzyskać wszelkie informacje o tym programie. Kontakt pod wskazanym numerem telefonu jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Główne założenia programu Mieszkanie plus to realne wsparcie dla rodzin, których nie stać na zakup własnego mieszkania, to również pomoc w przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu osób o niskich dochodach, samotnych czy niepełnosprawnych. Kierowany jest do wszystkich grup społecznych, dając szansę na poprawę warunków życiowych.

Ogółem:1940672