dzisiaj jest: 17 stycznia 2019 r.   ::    imieniny: Marian, Jan, Antoni
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Wymiana kotłów węglowych na gazowe w jednostkach powiatowych

rozmiar tekstu w artykule:

kotly zak miniW ramach termomodernizacji technicznej obiektów wykorzystywanych przez jednostki Powiatu Tarnowskiego, wymieniane są kotły węglowe na ogrzewanie gazowe. Kolejna taka wymiana nastąpiła w Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy oraz w ZSP w Zakliczynie.

W Domu Pomocy Społecznej w Karwodrzy nastąpiła wymiana dwóch kotłów węglowych typu Wiadrus o mocy 58,1 kW i 29,1 kW oraz jednego kotła węglowego typu Zębiec o mocy 14,0 kW. Zastąpiły je dwa kotły kondensacyjne gazowe firmy BOSCH z regulatorem o mocy 40 kW (łącznie 80 kW) oraz kocioł kondensacyjny gazowy o mocy 18 kW firmy Thelia Condens.

kotly kar 1

Z kolei w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie nastąpiła wymiana dwóch kotłów węglowych typ GR 280 firmy Tilgner PLESZEW z roku 2000 z regulacją manualną o mocy 190 kW na dwa kotły kondensacyjne firmy Hoval z regulatorem pogodowym o mocy 70 kW każdy (łącznie: 140 kW).

kotly zak 1

Wymiana kotłów odbywała się w ramach zadań dofinasowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Inwestycja wymiany kotłów w DPS w Karwodrzy wyniosła ponad 133 tys. zł, zaś dotacja WFOŚiGW to blisko 40 tys. zł., natomiast w ZSP w Zakliczynie - ponad 120 tys. zł, z czego blisko 25 tys. zł pochodziło z dotacji Funduszu.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:387
Wczoraj:681
W tym tygodniu:2140
W tym miesiącu:7489
Ogółem:1030596

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!