dzisiaj jest: 19 czerwca 2019 r.   ::    imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Jubileusz diecezjalnego Radia RDN Małopolska

jub rdn malopolska miniRadio RDN Małopolska świętowało jubileusz 25-lecia istnienia. Podczas jubileuszowej gali również samorządowcy składali dyrekcji i pracownikom radia swoje wyrazy uznania i gratulacje. Starosta Tarnowski Roman Łucarz wyróżnił diecezjalną rozgłośnię powiatowym medalem „W służbie Bogu i Ojczyźnie”.

- Uważam, że Radio RDN pasuje do tego idei medalu w 100%, ponieważ jako jedyne potrafi w właściwej formie uchwycić to, co jest dla Polaków bardzo ważne. Współpraca z Wami jest wspaniała i mam nadzieję, że będzie się rozwijała na kolejne lata - mówił Starosta Roman Łucarz, wręczając ks. Piotrowi Adamczykowi, Dyrektorowi Radia, medal „W służbie Bogu i Ojczyźnie”.

jub rdn malopolska 1

Również Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela wyróżnił Radio RDN Małopolska, przyznając rozgłośni zaszczytny tytuł „Ambasadora Tarnowa”.

jub rdn malopolska 2