dzisiaj jest: 19 czerwca 2019 r.   ::    imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

ZSLiT w Wojniczu będzie współpracować z Zakładami Mechanicznymi

rozmiar tekstu w artykule:

zslit zmt miniPodczas odbywającego się w hali EXPO Kraków Festiwalu Zawodów w Małopolsce, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu podpisał porozumienie o współpracy z Zakładami Mechanicznymi Tarnów S.A.


Porozumienie pomiędzy Zespołem Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu z Zakładami Mechanicznymi Tarnów S.A. dotyczy szkolenia zawodowego młodzieży w zawodach: ślusarz, operator obrabiarek skrawających, elektryk w klasach szkoły branżowej I stopnia oraz technikum logistycznego i elektrycznego. Porozumienie w imieniu ZMT parafował Prezes Henryk Łąbędź, zaś ze strony ZSLiT - Dyrektor szkoły, Agnieszka Kapek.

zslit zmt 1

- Na jakość kształcenia zawodowego bez wątpienia wpływa efektywna współpraca szkół z pracodawcami, także w zakresie kształcenia przyszłych pracowników. Taka współpraca pozwala młodym ludziom zdobywać wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, zarówno w szkole, jak i w zakładach pracy - tłumaczy Tomasz Stelmach, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego, odpowiedziany między innymi za edukację. - Ta współpraca jest też korzystana dla obu stron, szkoły i pracodawcy. Stąd kolejne porozumienie, jakie podpisuje nasza szkoła, tym razem ZSLiT w Wojniczu, z Zakładami Mechanicznymi - dodaje Tomasz Stelmach.

zslit zmt 2

Samo wydarzenie, jakim jest Festiwal Zawodów, odbywało się w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”, który ma na celu wsparcie i koordynację kształcenia zawodowego w regionie oraz realizację kompleksowego programu doradztwa edukacyjno-zawodowego. Jak mówiła Anna Pieczarka z Zarządu Województwa Małopolskiego, otwierając Festiwal, inicjatywa ta ma pomóc uczniom między innymi w dokonywaniu wyboru szkoły średniej.

zslit zmt 3

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:588
Wczoraj:577
W tym tygodniu:1813
W tym miesiącu:10656
Ogółem:1104780

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!