dzisiaj jest: 23 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Romana, Izabela, Damian
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Konkurs fryzjerski w ZSOiZ w Ciężkowicach

rozmiar tekstu w artykule:

fryzjerski kon 2019 miniW Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach odbył się I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski „Fryzury pin-up girl”, w którym uczestniczyło siedem uczennic. Wykonywały one fryzury, makijaż i stylizację z lat czterdziestych, pięćdziesiątych i sześćdziesiątych minionego stulecia.

W konkursie brały udział szkoły: Zespół Szkół Technicznych  im. W. Pola w Gorlicach, Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie, Zespół Szkół Niepublicznych w Tarnowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. J. Paderewskiego w Ciężkowicach. Jury stanowiła grupa nauczycieli opiekunów ze szkół biorących udział w konkursie.

fryzjerski kon 2019 1
Pierwsze miejsce zajęła Dominika Ciurej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach, drugie - Aleksandra Starzyk z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie, zaś trzecie - Oliwia Dąbrowska z Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach. Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Helizon ze szkoły w Ciężkowicach.

fryzjerski kon 2019 2

- Każda rywalizacja w ramach konkursów dotyczących praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w szkole jest dla uczniów, nie tylko swoistego rodzaju emocjonalnym przeżyciem związanym z współzawodnictwem, ale także dodatkowym doświadczeniem, utrwalającym pewne nawyki wypracowane podczas zajęć w szkole - mówi Józef Parys, Dyrektor ZSOiZ w Ciężkowicach.

fryzjerski kon 2019 3

 - Pierwsza edycja Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego „Fryzury pin-up girl”, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu nauczycieli - Katarzyny Gut i Weroniki Piekarz, mam taką nadzieję wpisze się na trwałe w kalendarz organizowanych na terenie naszej szkoły konkursów. Tym bardziej, że technik usług fryzjerskich, jeden z zawodów do którego przygotowywani są uczniowie ze „szkoły u mistrza Paderewskiego”, cieszy się dużą popularnością, a jakość nauczania jest na bardzo wysokim poziomie. Ponadto nasza pracownia fryzjerska należy do grona najlepiej doposażonych i przygotowanych do  nauki praktycznej zawodu - tłumaczy Józef Parys.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:376
Wczoraj:367
W tym tygodniu:4210
W tym miesiącu:13066
Ogółem:1235872

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!