dzisiaj jest: 2 czerwca 2020 r.   ::    imieniny: Marianna, Marzena, Erazm

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

25 lat Rejonu IPA Tarnów

rozmiar tekstu w artykule:

ipa tarnow miniOrganizacja IPA, czyli International Police Association, Rejon Tarnów, świętowała jubileusz 25-lecia istnienia i działalności. Okolicznościowe gratulacje i życzenia sukcesów na dalsze lata pracy społecznej, w imieniu samorządu Powiatu Tarnowskiego, złożyły władzom IPA Tarnów, Wicestarosta Tarnowski Jacek Hudyma.

Uroczystość jubileuszowa miała miejsce na terenie Campingu „Pod Jabłoniami” w Tarnowie.  Obok Wicestarosty Jacka Hudymy, uczestniczyli w niej między innymi Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela i Miejski Komendant Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusz Dymura.

ipa tarnow 1

IPA jest Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji, założonym w roku 1950. Zrzesza funkcjonariuszy policji z całego świata. Celem organizacji jest między innymi tworzenie więzów autentycznej przyjaźni i koleżeństwa zawodowego pomiędzy zatrudnionymi w służbach policyjnych na całym świecie. Według oficjalnych danych organizacji, należy do niej obecnie ponad 320 tys. policjantów z 66 krajów. Sekcja polska Stowarzyszenia powstała w 1991 roku, zaś rejon tarnowski, trzy lata później. Przewodniczącą Rejonu jest Jolanta Bibro.

ipa tarnow 2

ipa tarnow 3

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:914
Wczoraj:1293
W tym tygodniu:2207
W tym miesiącu:2207
Ogółem:1315648

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!