dzisiaj jest: 28 stycznia 2021 r.   ::    imieniny: Walery, Radomir, Karol

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Wieś Kołami się kręci! Konkurs ARiMR dla Kół Gospodyń Wiejskich

rozmiar tekstu w artykule:

konkurs kgw arimr miniRozpoczął się okres wielu wydarzeń związanych z rolnictwem i umiejscowionych na terenach wiejskich. Praktycznie każde z nich uświetniają swoją obecnością, barwnymi strojami ludowymi, tradycyjną kuchnią i wyrobami rękodzieła koła gospodyń. ARiMR chce ten trud uhonorować poprzez organizację konkursu na najpiękniejsze stoisko KSW oraz ufundowanie nagród.

Targi, wystawy, festyny, pikniki i wreszcie dożynki trudno wyobrazić sobie bez prezentacji dorobku KGW na stoiskach, które nie dość, że od pyszności się uginają, to jeszcze często bywają istnymi dziełami sztuki. Członkowie Kół wkładają w ich przygotowanie serce i talent, korzystając z różnorodnych bogactw natury. ARiMR, która od zeszłego roku rejestruje koła gospodyń i przekazuje im pomoc z budżetu państwa, chce ten wystawienniczy trud uhonorować poprzez organizację konkursu na najpiękniejsze stoisko oraz ufundowanie nagród.  

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie ARiMR? Wystarczy, by Koło, które przygotuje stoisko zrobiło dwa jego zdjęcia: jedno z samym stoiskiem, które będzie wyposażone w informację, iż Koło bierze udział w Konkursie ARiMR - wzór odstępny jest - tutaj, drugie z przedstawicielami Koła na tle stoiska i zamieściło je w komentarzu pod konkursowym postem na profilu Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR - tutaj

Na członkinie i członków Kół czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas uroczystości związanych z wojewódzkimi obchodami 25-lecia ARiMR w Centrum Jana Pawła II w Krakowie, w dniu 29 września. Koła - laureaci będą też miały możliwość przedstawienia swojego dorobku szerokiej reprezentacji środowisk wiejskich i rolniczych z całego regionu oraz gościom z całej Polski, w tym przedstawicielom najwyższych władz państwowych i samorządowych województwa.

konkurs kgw arimr 1

Konkurs trwa od 5 lipca do 5 września. Regulamin dostępny jest w siedzibie Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR przy ul. Promienistych 1 oraz na jego profilu na fb - tutaj

Konkurs został objęty patronatem honorowym Łukasza Smółki - Wicemarszałka Województwa Małopolskiego oraz opieką medialną TVP3 Kraków i Gazety Krakowskiej. 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:12
Wczoraj:1447
W tym tygodniu:4848
W tym miesiącu:26522
Ogółem:1710772

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!