dzisiaj jest: 19 września 2019 r.   ::    imieniny: Konstancja, January
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Mania Pomagania zagra po raz siódmy

rozmiar tekstu w artykule:

mania pom 2019 zap miniJuż w najbliższą sobotę Gmina Tarnów i Radio RDN Małopolska zapraszają na siódmą edycję wydarzenia charytatywnego - Manii Pomagania. Każdy, kto pojawi się w Koszycach Małych pomoże czwórce chorych dzieci - bliźniakom - Igorkowi, Wiktorkowi oraz rodzeństwu - Elence i Danielkowi. Na wszystkich Maniaków Pomocy czeka w tym dniu mnóstwo atrakcji, z koncertami Andre i gwiazdy wieczoru - Sławomira.

Wydarzenie rozpocznie się sportowymi zmaganiami. Następnie będą koncerty orkiestr dętych oraz młodych talentów z Gminy Tarnów. W akcję włączyły się miejscowe społeczności. Szkoły przygotowały ciasta domowego wypieku, będzie można zakupić też staropolski bigos czy zmierzyć ciśnienie, wziąć udział w licytacjach charytatywnych czy konkursie z nagrodami. Na scenie pojawi się ANDRE oraz gwiazda wieczoru - SŁAWOMIR.

mania pom 2019 zap 1

Każda złotówka wydana w trakcie wydarzenia zostanie przeznaczona dla czwórki chorych dzieci z terenu Gminy Tarnów. Mowa o trzyletnich bliźniakach - Igorku i Wiktorku z Woli Rzędzińskiej oraz o braciszku i siostrzyce z Zawady - czteromiesięcznej Elence i dwuletnim Danielku. Dzięki zebranym środkom możliwa będzie kosztowna rehabilitacja, leczenie i wizyty u specjalistów. - W tym dniu najważniejsza będzie pomoc. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca, by włączyli się w kolejną edycję Manii Pomagania, wspierając chore dzieci - mówi Wójt Gminy Tarnów, Grzegorz Kozioł.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:474
Wczoraj:508
W tym tygodniu:2222
W tym miesiącu:10185
Ogółem:1149375

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd