dzisiaj jest: 21 lipca 2019 r.   ::    imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Mania Pomagania zagra po raz siódmy

mania pom 2019 zap miniJuż w najbliższą sobotę Gmina Tarnów i Radio RDN Małopolska zapraszają na siódmą edycję wydarzenia charytatywnego - Manii Pomagania. Każdy, kto pojawi się w Koszycach Małych pomoże czwórce chorych dzieci - bliźniakom - Igorkowi, Wiktorkowi oraz rodzeństwu - Elence i Danielkowi. Na wszystkich Maniaków Pomocy czeka w tym dniu mnóstwo atrakcji, z koncertami Andre i gwiazdy wieczoru - Sławomira.

Wydarzenie rozpocznie się sportowymi zmaganiami. Następnie będą koncerty orkiestr dętych oraz młodych talentów z Gminy Tarnów. W akcję włączyły się miejscowe społeczności. Szkoły przygotowały ciasta domowego wypieku, będzie można zakupić też staropolski bigos czy zmierzyć ciśnienie, wziąć udział w licytacjach charytatywnych czy konkursie z nagrodami. Na scenie pojawi się ANDRE oraz gwiazda wieczoru - SŁAWOMIR.

mania pom 2019 zap 1

Każda złotówka wydana w trakcie wydarzenia zostanie przeznaczona dla czwórki chorych dzieci z terenu Gminy Tarnów. Mowa o trzyletnich bliźniakach - Igorku i Wiktorku z Woli Rzędzińskiej oraz o braciszku i siostrzyce z Zawady - czteromiesięcznej Elence i dwuletnim Danielku. Dzięki zebranym środkom możliwa będzie kosztowna rehabilitacja, leczenie i wizyty u specjalistów. - W tym dniu najważniejsza będzie pomoc. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca, by włączyli się w kolejną edycję Manii Pomagania, wspierając chore dzieci - mówi Wójt Gminy Tarnów, Grzegorz Kozioł.

Ogółem:1119269