dzisiaj jest: 10 grudnia 2019 r.   ::    imieniny: Julia, Judyta, Daniel

ostrow most

Gramy w jednej drużynie - charytatywnie w Rzepienniku Strzyżewskim

wyd char rzep miniW najbliższą sobotę, 10 sierpnia, na stadionie KS w Rzepienniku Strzyżewskim odbędzie się wydarzenie charytatywne „Gramy w jednej drużynie”, dla podopiecznych Stowarzyszenia Wszystkie Dzieci Nasze Są. Wydarzeniu patronuje Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

O godz. 14.00 na stadionie KS w Rzepienniku Strzyżewskim wydarzenie zostanie zainaugurowane wystąpieniami okolicznościowymi. Od tej godziny ruszy także rozprowadzanie charytatywnych serduszek.

wyd char rzep 1

W programie imprezy przewidzianych zostało wiele atrakcji takich jak m.in.: mecz charytatywny, występ mażoretek „Rossa” z Szerzyn, pokazy MMA, występy zespołów, konkursy artystyczne, pokazy PSP oraz OSP, gastronomia, itp. Goście specjalni wydarzenia to - Patryk Rogoż - mistrz świata w MMA oraz Aleksandra Tocka - uczestniczka programu „The Voice of Poland”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Wójt Gminy Rzepiennik Strzyżewski Marek Karaś.

Ogółem:1191560