dzisiaj jest: 25 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

wykleci 2020 zaproszenie

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Strażacy Ochotnicy wyróżnieni na sesji Rady Powiatu

rozmiar tekstu w artykule:

sesja osp sier 2019 miniXI sesja Rady Powiatu Tarnowskiego była okazją do uhonorowania druhów z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Tarnowskiego. Wicewojewoda Małopolski wręczył brązowe krzyże zasługi strażakom OSP z Gminy Wierzchosławice, zaś Zarząd Powiatu docenił strażaków z OSP Zakliczyn, za osiągnięcia w zawodach w ratownictwie.

Prezydent RP uhonorował odznaczeniami państwowymi - brązowymi krzyżami zasługi - czterech strażaków ochotników z Gminy Wierzchosławice, w uznaniu ich dokonań na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Odznaczenia podczas sesji Rady Powiatu wręczył Wicewojewoda Małopolski Zbigniew Starzec.

sesja osp sier 2019 1

Odznaczenia otrzymali: Andrzej Rapacz z OSP Mikołajowice, Antoni Strojny z OSP Mikołajowice, Józef Skóra z OSP Gosławice oraz Bolesław Rzepski - również z OSP Gosławice.

sesja osp sier 2019 2

- Gratuluję odznaczonym i wyrażam satysfakcję, iż miałem zaszczyt wręczyć Państwu te ważne, państwowe odznaczenia - mówił Wicewojewoda Zbigniew Starzec.

sesja osp sier 2019 3

Z kolei Zarząd Powiatu postanowił docenić strażaków ochotników z jednostki OSP w Zakliczynie. Okazją był ich sukces w odbywających się w czerwcu bieżącego roku XIII Mistrzostwach w Ratownictwie, które miały miejsce w Barczewie na Mazurach.

sesja osp sier 2019 4

Reprezentacja OSP Zakliczyn zajęła w nich pierwsze miejsce w kategorii jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, natomiast czwarte w klasyfikacji generalnej całych zawodów.

sesja osp sier 2019 5

Skład wspomnianej reprezentacji stanowili druhowie: Agnieszka Martyka, Dominika Karpiel, Tomasz Soból i Dominik Gałuszka.

sesja osp sier 2019 6

- Strażacy Ochotnicy to chluba naszego powiatu. Państwo jesteście w elicie jednostek OSP w Powiecie Tarnowskim - przyznał Starosta Tarnowski Roman Łucarz, wręczając druhom z Zakliczyna, wraz z Wicestarostą Jackiem Hudymą i Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Tomaszem Stelmachem, dyplomy gratulacyjne i zestawy upominków.

sesja osp sier 2019 7

Wsparcia dla działalności strażaków ochotników udzieliła Małopolska Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, fundując jednostce OSP w Wierzchosławicach torbę ratowniczą R1. Jej wręczenia na ręce przedstawicieli jednostki dokonali - Justyna Kosecka - Dyrektor Oddziału Regionalnego kasy w Krakowie wraz z zastępcą - Sebastianem Muchą.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:28
Wczoraj:749
W tym tygodniu:777
W tym miesiącu:13890
Ogółem:1236696

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!