dzisiaj jest: 25 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

wykleci 2020 zaproszenie

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Anna Maria Jopek wystąpi w Centrum Paderewskiego

rozmiar tekstu w artykule:

amj kosna mini6 października w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej czeka nas muzyczne spotkanie z jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek - Anną Marią Jopek. Na scenie towarzyszyć jej będą Robert Kubiszyn (bas), Piotr Nazaruk (flety, głos, cytra) oraz Krzysztof Herdzin (fortepian). Wszyscy w drużynie Jopek są frontmanami własnych projektów.

Usłyszymy utwory z ostatniej płyty „Ulotne”, inspirowanej dzieciństwem artystki, spędzonym za kulisami legendarnego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, w którym tańczyli i śpiewali jej rodzice. - Muzyka mojego dzieciństwa, wszystkie Ptaszki, Serduszka i Cyraneczki, na zawsze zdeterminowały mój śpiew i myślenie o muzyce. Noszę w sobie płaski pejzaż Mazowsza z całą jego melancholią i bezkresem - mówi Anna Maria Jopek. - Wolność i nieograniczoność wyobraźni jest tym, co kocham najbardziej u tych, z którymi staję na scenie - wyznaje. I szybko dodaje: - Tylko spełnieni twórcy potrafią być prawdziwymi dawcami. W muzyce działamy na otwartym sercu.

amj kosna 1

Bilety na koncert w cenie 30 zł w sprzedaży od 6 września - online na: www.centrumpaderewskiego.pl (zakładka Koncerty lub Bilety). Bilety zakupić można również stacjonarnie w Dworku Paderewskiego od dnia rozpoczęcia sprzedaży w godzinach od 9.00 do 15.00, od poniedziałku do piątku.

Więcej informacji o artystce oraz o wydarzeniu dostępnych jest - tutaj.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:35
Wczoraj:749
W tym tygodniu:784
W tym miesiącu:13897
Ogółem:1236703

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!