dzisiaj jest: 23 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Romana, Izabela, Damian
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Delegacja sołectwa Zabłędza z wizytą u Starosty Tarnowskiego

rozmiar tekstu w artykule:

zabledza delegacja miniW Starostwie Powiatowym w Tarnowie gościła delegacja sołectwa Zabłędza, która przekazała Staroście Tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi wieniec dożynkowy, wykonany w sierpniu tego roku i zaprezentowany na tamtejszym festynie i dożynkach wiejskich. Uroczystości te odbywały się pod patronatem Starosty Tarnowskiego.

- Tak jak zostało zapowiedziane podczas naszego festynu sołeckiego, przekazujemy Panu Staroście ten piękny wieniec dożynkowy - mówiła Sołtys Zabłędzy, Ewa Michałek.

zabledza delegacja 1

Wieniec wyróżnia się między innymi misternie wykonanym herbem Powiatu Tarnowskiego, który znajduje się w jego centrum. - Dziękuję Państwu za przyjęcie, jakiego doświadczyłem będąc u Państwa na festynie, i dziękuję za ten piękny wieniec z akcentem powiatowym - powiedział Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

zabledza delegacja 2

W składzie delegacji znalazła się także młoda poetka zabłędzka - Patrycja Chwistek, która podczas wspomnianego festynu zaprezentowała swój autorski wiersz dedykowany Staroście Tarnowskiemu. Jako wyraz wdzięczności, Starosta przekazał Patrycji pióro z okolicznościową dedykacją. Starosta wyraził także nadzieję na kolejne spotkanie z mieszkańcami Zabłędzy, podczas przyszłorocznego festynu sołeckiego.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:352
Wczoraj:367
W tym tygodniu:4186
W tym miesiącu:13042
Ogółem:1235848

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!