dzisiaj jest: 15 listopada 2019 r.   ::    imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Konkurs ofert na prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Tarnowskiego w 2020 roku

logo starostwo powiatowe miniZarząd Powiatu Tarnowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację, w formie powierzenia, zadania publicznego polegającego na prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, w tym nieodpłatnej mediacji lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, w tym nieodpłatnej mediacji wraz z zadaniem z zakresu edukacji prawnej, na terenie powiatu tarnowskiego w 2020 roku.

Oferty w zamkniętych opisanych kopertach należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do 18 listopada 2019 roku do godz.15.00 na adres: Starostwo Powiatowe w Tarnowie, ul. Narutowicza 38 33-100 Tarnów. Decyduje data wpływu do urzędu.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wydziale Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Tarnowie - ul. Narutowicza 38, 33-100 Tarnów, pok. 210 lub pod nr tel. (14) 688-33-27.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest - tutaj.