dzisiaj jest: 23 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Romana, Izabela, Damian
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg: Od 27 listopada całkowite zamknięcie mostu w Ostrowie

powiatowy zarzad drog miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach informuje, że w dniu 27 listopada 2019 roku zostaje zamknięty most drogowy na rzece Dunajec w ciągu drogi powiatowej 1346K relacji Tarnów - Wierzchosławice. Zamknięcie mostu nastąpi o godz. 11:00. Obiekt będzie całkowicie wyłączony z ruchu na czas remontu dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz pieszych i rowerzystów.

Objazd zgodnie z tymczasową organizacją ruchu: z Wierzchosławic drogą wojewódzką 975 do miasta Wojnicz, a następnie drogą krajową nr 94 i ulicami Krakowską oraz Czerwonych Klonów. Z uwagi na duże natężenie ruchu sugeruje się omijanie węzła autostradowego Tarnów - Mościce, i wjazd do miasta na węźle autostradowym Tarnów - Centrum.

Kierowców z gmin Radłów oraz Wietrzychowice prosi się o wybieranie w miarę możliwości wjazdu do Tarnowa drogą nr 973 od strony Żabna. Kierowców prosi się o zawracanie uwagi na tablice informacyjne oraz stosowanie się do tymczasowego oznakowania.