dzisiaj jest: 27 stycznia 2020 r.   ::    imieniny: Angela, Jan, Przybysław
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Spotkanie opłatkowe subregionu tarnowskiego

oplatek sub 2019 miniW tarnowskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe dla subregionu tarnowskiego. Spotkaniu przewodniczył Biskup Tarnowski ks. Andrzej Jeż, zaś tarnowscy harcerze przekazali gospodarzom wydarzenia Betlejemskie Światło Pokoju.

W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy z Tarnowa, z powiatów - tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego, władze wojewódzkie, członkowie Zarządu Województwa Małopolskiego, pracownicy instytucji państwowych i samorządowych, przedstawiciele organizacji pozarządowych i środowiska przedsiębiorców.

oplatek sub 2019 1

Życzenia świątecznie złożyli zebranym między innymi Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik oraz Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Edward Czesak. Samorząd Powiatu Tarnowskiego reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, który otrzymał od harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju.

oplatek sub 2019 2

Zgromadzeni na spotkaniu goście mieli okazję wzajemnego przełamania się opłatkiem i złożenia życzeń, jak również wysłuchania koncertu kolęd Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”.

oplatek sub 2019 3
oplatek sub 2019 4