dzisiaj jest: 18 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Kolędy na trzech tenorów w Odporyszowie

rozmiar tekstu w artykule:

koledy trzech tenorow miniGminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na wyjątkowy koncert pt. „Kolędy na trzech tenorów”, który odbędzie się 29 grudnia 2019 roku o godzinie 18:00 w Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej w Odporyszowie (Plac Kościelny 1).


W koncercie wystąpią  tenorzy: Alexander Martinez - pochodzi z Filipin, od 15 lat mieszka w Polsce. Jest finalistą programu „Mam Talent”, obdarzony skalą głosu umożliwiającą zaśpiewanie praktycznie każdego utworu; Jakub Oczkowski - z dużym powodzeniem wykonuje też repertuar operetkowy i musicalowy. Gwiazda festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju. Znany z wielu programów telewizyjnych; Piotr Karzełek - artysta młodego pokolenia. Laureat trzeciej nagrody w II Międzynarodowym Konkursie "Ars et Gloria" w Katowicach oraz nagrody specjalnej prof. Andrzeja Chorosińskiego na tymże konkursie. Tenorom towarzyszyć będą: na fortepianie - Maciej Nieć i na skrzypcach - Mieczysław Smyda. Wieczór poprowadzi autor scenariusza i reżyser koncertu - Łukasz Lech.

koledy trzech tenorow 1

Koncert, wypełniony kolędami w przepięknych, porywających aranżacjach, z pewnością wzbudzi w słuchaczach prawdziwą radość Świąt Bożego Narodzenia. W programie koncertu pojawią się zarówno kolędy świata, jak i dobrze wszystkim znane kolędy i pastorałki polskie.

Patronat honorowy nad koncertem objęli: Starosta Tarnowski Roman Łucarz i Burmistrz Żabna Marta Herduś.

Partnerem wydarzenia jest Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej w Odporyszowie.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:15
Wczoraj:693
W tym tygodniu:708
W tym miesiącu:9564
Ogółem:1232370

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!