dzisiaj jest: 25 lutego 2020 r.   ::    imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

wykleci 2020 zaproszenie

Trzej tenorzy kolędowali w Odporyszowie

odporyszow kon koled miniWyjątkowy koncert kolęd odbył się w Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej w Odporyszowie. W bożonarodzeniowej scenerii odporyszowskiej świątyni wystąpili tenorzy: Alexander Martinez, Jakub Oczkowski i Piotr Karzełek.

Śpiewacy znani szerokiej publiczności z rodzimych scen operowych i operetkowych oraz z udziału w zagranicznych i krajowych festiwalach i programach telewizyjnych, zaprezentowali polskie i światowe kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne.

odporyszow kon koled 1

Tenorom akompaniowali: na fortepianie - Maciej Nieć i na skrzypcach - Mieczysław Smyda. Muzyczny wieczór prowadził autor scenariusza i reżyser koncertu - Łukasz Lech.

odporyszow kon koled 2

Odporyszowska świątynia wypełniła się po brzegi. Koncert, podczas którego kolędy i pastorałki wybrzmiały w pięknych i porywających aranżacjach, wzbudził w słuchaczach prawdziwą radość Świąt Bożego Narodzenia i ogromny entuzjazm. Długo nie milknące brawa i owacje na stojąco zaowocowały kilkukrotnym bisowaniem przez wykonawców.

odporyszow kon koled 3

Udział w koncercie kolęd wzięli także jego patroni honorowi - Burmistrz Żabna Marta Herduś i Starosta Tarnowski Roman Łucarz, którzy zgodnie obiecali ponownie zaprosić do Gminy Żabno tak znakomitych artystów.

odporyszow kon koled 4

Partnerem koncertu „Kolędy na trzech tenorów” było Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej w Odporyszowie.