dzisiaj jest: 5 grudnia 2020 r.   ::    imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

koronawirus nfz

Wykonawca projektu remontu mostu w Ostrowie wybrany

konf most ostrow miniPowiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach zakończył postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie dokumentacji projektowej dla realizacji remontu obiektu mostowego na Dunajcu w miejscowości Ostrów. Wybrana została firma Promost Consulting z Rzeszowa.

Oferta złożona przez rzeszowską firmę uzyskała najwyższą liczbę punktów spośród ważnych i nieodrzuconych ofert, których łącznie było pięć. Zdecydowała korzystna cena, opiewająca na nieco ponad 445 tys. zł brutto, i dodatkowy okres gwarancji rękojmi wynoszący 24 miesiące.

- Projekt remontu mostu ma być wykonany do 30 czerwca - informuje Starosta Tarnowski Roman Łucarz. Umowa z wykonawcą projektu będzie podpisana jeszcze w tym tygodniu.