dzisiaj jest: 19 marca 2024 r.   ::    imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Uroczystości 39. Rocznicy Porozumień Rzeszowsko-Ustrzyckich w Tuchowie, w dniu 23 lutego 2020 - zostają odwołane

Informujemy, iż uroczystości 39. rocznicy Porozumień Rzeszowsko-Ustrzyckich, które zostały zaplanowane na dzień 23 lutego 2020 roku w Sanktuarium Matki Boskiej Tuchowskiej, ze względów organizacyjnych, zostają odwołane.

Jednocześnie informujemy, że Msza Święta w intencji Prezydenta RP śp. prof. Lecha Kaczyńskiego i Jego małżonki oraz Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, w 10. rocznicę tego najtragiczniejszego w powojennej historii Polski wydarzenia, odbędzie się w najbliższą niedzielę, o godzinie 12.00 w tuchowskim Sanktuarium. Po Mszy Świętej zostaną złożone kwiaty przy tablicy upamiętniającej Prezydenta śp. prof. Lecha Kaczyńskiego i Ofiary Katastrofy Smoleńskiej.

Msza Święta została zamówiona przez samorządy Powiatu Tarnowskiego, Tuchowa i Ryglic.

Za zmiany organizacyjne przepraszamy.