dzisiaj jest: 15 lipca 2020 r.   ::    imieniny: Henryk, Włodzimierz, Brunon

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Otwarcie w szkole ciężkowickiej najnowocześniejszej pracowni informatycznej w regionie

rozmiar tekstu w artykule:

ciezkowice miniW Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach, powszechnie znanej placówce z Pogórza Ciężkowickiego - „u mistrza Paderewskiego” , dnia 5 czerwca 2020 r., o godzinie 10.00, została otwarta pracownia informatyczna, spełniająca wszelkie standardy XXI wieku. 


Modernizacja, a w zasadzie budowa nowej pracowni od podstaw, była możliwa dzięki wzorcowej współpracy z organem prowadzącym placówkę i zabezpieczeniu na ten cel kwoty 80 000 zł. Sala nr 31 w szkole „u mistrza Paderewskiego” przeszła gruntowną metamorfozę niczym kopciuszek, który przeobraził się w piękną królewnę. Sala została poddana gruntownej przemianie.

sala 11 1

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach - Józef Parys, podziękował w szczególności panom: Staroście Tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi, oraz Etatowemu Członkowi Zarządu Powiatu Tarnowskiego Tomaszowi Stelmachowi - w którego pieczy jest opieka nad oświatą, za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu tej inwestycji w ciężkowickiej szkole.

sala 11 3

Podziękowania skierowane zostały również do osób pracujących i wspierających szkołę „u mistrza Paderewskiego", które wniosły znaczący wkład w obecny wygląd sali informatycznej. W otwarciu uczestniczył również Radny Powiatu Tarnowskiego Stanisław Haraf, który w Radzie Powiatu reprezentuje gminy: Ciężkowice, Gromnik.

sala 11 4

Otwarcie pracowni informatycznej jest już trzecim działaniem, w ostatnim czasie umacniającym pozycję informatyczną szkoły „u mistrza Paderewskiego” w Ciężkowicach.

Dotychczas udało się otrzymać 16 laptopów oraz mobilną szafę na laptopy (mobilna pracownia informatyczna), będących nagrodą dla szkoły w ramach Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWYZWANIA, zorganizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które szkoły zdobyły, zgłaszając się do konkursu – wartość nagrody to ok. 60 000 zł.

sala 11 2

Ponadto doprowadzono światłowód, który da młodzieży i pedagogom dostęp do Internetu o parametrach umożliwiających wykorzystywanie go do procesów dydaktycznych. Projekt OSE powstał dzięki staraniom Ministerstwa Cyfryzacji, a jego Operatorem jest NASK Państwowy Instytut Badawczy.

Szkoła „u mistrza Paderewskiego” zaprasza do Technikum Informatycznego na poziomie XXI wieku!

sala 11 5

Tutaj można zobaczyć, jak stopniowo zmieniała sie sala informatyczna.

 

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:370
Wczoraj:1188
W tym tygodniu:2849
W tym miesiącu:15075
Ogółem:1370621

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięOur website is protected by DMC Firewall!