dzisiaj jest: 25 września 2020 r.   ::    imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

koronawirus nfz

Druga odsłona kampanii promocyjnej - Fundusze Europejskie dla turystyki. Odkryj Małopolskę na nowo

Turystyka CPIITura New mini

Celem kampanii jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. oferty turystycznej stworzonej na bazie projektów dofinansowanych ze środków unijnych oraz zachęcenie ich do letnich wędrówek i odkrywania Małopolski na nowo.

To jeden z elementów długofalowej strategii promocyjnej Funduszy Europejskich realizowanej przez Województwo Małopolskie i zarazem kolejny etap działań promujących rolę, jaką odgrywają środki unijne w walce z COVID-19 w regionie.

Turystyka CPIITura New3 1

Więcej informacji na stronie:https://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/aktualnosci-fundusze-a-koronawirus/dobre-bo-malopolskie-fundusze-europejskie-dla-turystyki