dzisiaj jest: 26 października 2020 r.   ::    imieniny: Lucyny, Lucjana, Łucjana

koronawirus nfz

Wsparcie dla bezrobotnych osób w wieku od 30 lat, w ramach projektu "Efektywni na rynku pracy"

logo feW związku z realizacją projektu "Efektywni na rynku pracy", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy do aktywizacji zawodowej osoby w wieku 30 lat i więcej, pozostających bez pracy, mieszkańców wybranych powiatów woj. małopolskiego, zainteresowanych wsparciem doradcy zawodowego, pośrednika pracy oraz szkoleniami i stażami.

Celem projektu jest podwyższenie zdolności do podjęcia zatrudnienia wśród osób powyżej 30 roku życia, zamieszkujących województwo małopolskie (powiat suski, wielicki, Tarnów, wadowicki, brzeski, gorlicki, chrzanowski, nowosądecki, tatrzański, dąbrowski, nowotarski, proszowicki, oświęcimski, tarnowski, limanowski i olkuski).

2 zdjecie 1

Szczególnie zapraszane są osoby po 50 roku życia, niepełnosprawne, o niskich kwalifikacjach, oraz kobiety.

W ramach projektu oferujemy:

• poradnictwo zawodowe,
  • wsoparcie pośrednika pracy,
  • staże zawodowe,
  • szkolenia komputerowe, zawodowe,
  • stypendia szkoleniowe/stażowe,
  • zwrot kosztów na dojazd.

Wszystkie formy wsparcia dla uczestników są bezpłatne.

Więcej o projekcie - tutaj.