dzisiaj jest: 22 kwietnia 2021 r.   ::    imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

baner top esop

Otwarcie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowie

rozmiar tekstu w artykule:

logo starostwo powiatowe miniW związku z licznymi w ostatnim okresie czasu zapytaniami mieszkańców Powiatu Tarnowskiego dot. osobistego uzyskania bezpłatnej pomocy prawnej, Zarząd Powiatu Tarnowskiego podjął decyzję o otwarciu punktu nieodpłatnej pomocy prawnej od dnia 29 stycznia 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38.

 

 

Dyżury prawnika odbywać się będą raz w tygodniu w każdy pracujący piątek miesiąca w godz. 11.00-15.00 w pokoju numer 215.

Aby skorzystać z darmowej pomocy prawnej należy najpierw umówić się telefonicznie pod numerem telefonu +48 146883327 lub +48 571356913 (w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Tarnowie). Istnieje również możliwość rejestracji internetowej pod adresem https://np.ms.gov.pl/małopolskie/tarnowski.

Osoby korzystające z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zobowiązane są do przestrzegania reguł bezpieczeństwa wynikających z obowiązujących przepisów prawnych i rekomendacji Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Na dzień dzisiejszy w pozostałych punktach zlokalizowanych w Powiecie Tarnowskim porady prawne w dalszym ciągu odbywają się wyłącznie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (tj. telefonicznie, e-mail itd.).

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Tarnowskim znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:28
Wczoraj:992
W tym tygodniu:3158
W tym miesiącu:19272
Ogółem:1798870

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd