dzisiaj jest: 1 marca 2021 r.   ::    imieniny: Antonina, Antoni, Albin

koronawirus nfz

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

malopolska logo201555W dniach 25 - 29 stycznia 2021 r. Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie uczestniczy w realizacji działań w ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy. Przygotowane wydarzenia są skierowane do osób pozostających bez zatrudnienia, zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w działaniach podejmowanych na rynku pracy. Wydarzenia zaplanowano w formule on-line i konsultacji telefonicznych.

W Małopolsce funkcjonuje 21 Powiatowych Urzędów Pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Zakres wsparcia udzielanego przez instytucje jest bardzo szeroki. Z ofertą można się zapoznać podczas „Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy”. Przygotowano między innymi: konsultacje z pośrednikami pracy, doradcami zawodowymi, porady w zakresie dotacji, szkoleń, projektów unijnych oraz przedsiębiorczości.
"Zachęcam Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach „Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy”. W obecnej sytuacji pandemii i dynamicznych zmian na rynku pracy skorzystanie z usług konsultacyjnych i doradczych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz powiatowych urzędów pracy może być pomocnym wsparciem w znalezieniu zatrudnienia, zdobyciu nowych kwalifikacji czy przebranżowieniu. Instytucje są na co dzień do Państwa dyspozycji, natomiast to wydarzenie pozwoli jeszcze dokładniej zapoznać się z ich ofertą" – podkreśla wicemarszałek Tomasz Urynowicz.

malopolska logo201555

Więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń oraz możliwości zgłoszenia udziału - pod linkiem strony internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie.

Harmonogram wydarzeń w PUP.