dzisiaj jest: 17 września 2021 r.   ::    imieniny: Justyna, Narcyz, Franciszek

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Nagroda dla utalentowanego pływaka za wybitne osiągnięcia sportowe

Spotkanie Ksawerego Masiuka w starostwie powiatowym

Starosta tarnowski Roman Łucarz nagrodził Ksawerego Masiuka, zawodnika UKS G-8 Bielany Warszawa, który podbił Rzym podczas Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu.

Ksawery Masiuk to niespełna siedemnastoletni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który w tym roku wywalczył indywidualnie dwa złota i srebro oraz złoto i brąz w sztafecie na obiektach rzymskiego Foro Italico które były areną zmagań 47. Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu – to dla reprezentacji polski wielki sukces, bo w historii juniorskiego pływania nie wywalczyliśmy tylu medali, co na tegorocznych mistrzostwach.

masiuk 3

Starosta Roman Łucarz w dowód uznania i podziękowania za promowanie powiatu i ziemi tarnowskiej przekazał Ksaweremu Masiukowi dyplom gratulacyjny oraz nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. zł.

masiuk 4

Podczas spotkania z zawodnikiem w starostwie obecni byli także etatowy członek zarządu Powiatu Tomasz Stelmach, członek zarządu powiatu Mariusz Tyrka oraz Rodzice Ksawerego Państwo Agnieszka i Krzysztof Masiukowie.

masiuk 9

Ogółem:1911619