dzisiaj jest: 2 grudnia 2021 r.   ::    imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Przedstawiciele zarządu rozmawiali w starostwie z posłanką i wicemarszałkiem

rozmiar tekstu w artykule:

wizyta posłanki Józefy Szczurek Żelazko oraz wicemarszałka małopolski Józefa Gawrona w starostwie powiatowym w tarnowiePosłanka Józefa Szczurek - Żelazko i wicemarszałek Józef Gawron spotkali się w starostwie powiatowym w Tarnowie. Rolę gospodarza pelnił starosta Roman Łucarz. W spotkaniu uczestniczyli także wicestarosta Jacek Hudyma i etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach.

 

Rozmowy dotyczyły ważnych inwestycji drogowych, realizowanych na terenie powiatu tarnowskiego, a przede wszystkim budowy łącznika autostradowego z Mościc do Wierzchosławic z węzłem autostradowym “Tarnów-Mościce” w Wierzchosławicach, oraz remontu mostu w Ostrowie na Dunajcu.

Samorządy dokładają wszelkich starań, aby infrastruktura drogowa w Małopolsce była coraz lepsza. Przedsięwzięcia te poprawią bezpieczeństwo kierowców i ułatwią komunikację w tej części Małopolski. Drugim wątkiem, który został podjęty podczas rozmów była realizacja projektów edukacyjnych w powiecie tarnowskim.

na poslanka jozefa szczurek Zelazko wicemarszałek Józef gawron a także starosta Roman Łucarz wicestarosta Jacek Hudyma i etatowy członek zarządu Tomasz stelmach r

Posłanka Józefa Szczurek - Żelazko, oraz Wicemarszałek Józef Gawron zadeklarowali chęć współpracy z naszym samorządem, a także wsparcie wszelkich przedsięwzięć i projektów realizowanych przez Powiat Tarnowski.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:37
Wczoraj:860
W tym tygodniu:2676
W tym miesiącu:897
Ogółem:1968910

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!