dzisiaj jest: 28 listopada 2021 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

koronawirus nfz

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym – Rola rolnika by upadku unikał

swiatrolnika.info - logo krus i ciągnik wykonujący prace poloweKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje kolejny konkurs, skierowany do rolników. Konkurs przebiegał będzie w formule on-line. Pytania konkursowe będą weryfikować wiedzę uczestników dotyczącą wypadków w gospodarstwie rolnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z upadkami osób.

Konkurs trwał będzie do 20 listopada 2021 roku. 100 uczestników którzy zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie otrzyma nagrody rzeczowe – myjki ciśnieniowe. Szczegółowe zasady uczestnictwa w konkursie określa regulamin dostępny na stronie internetowej KRUS.

Link do testu

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Plakat konkursowy

Ogółem:1966114