dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na złożenie dwóch wniosków o dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a w przypadku przyznania dotacji na poszczególne wnioski na podpisanie umowy o dofinansowanie.

Wojewoda Małopolski dn. 26.07.2021r. ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań polegających na budowie, przebudowie, remoncie dróg powiatowych oraz dróg gminnych, w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, w którym do 25 sierpnia 2021 r. można aplikować o środki na realizację zadań inwestycyjnych. W związku z tym Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach przygotował 2 wnioski o dofinansowanie na zadania:

1. "Remont drogi powiatowej nr 1410K Zdonia- Czchów- Iwkowa w km: odc. I: 0+005 - 6+010, odc. II: 6+300 - 6+999 w miejscowości Zakliczyn, Zdonia, Wola Stróska, Stróże, Filipowice - powiat tarnowski"

2." Remont drogi powiatowej nr 1330K Czyżów - Gorzyce - Kłyż w km: odc. I: 0+006 - 2+689, odc. II: 4+766 - 6+763 w miejscowości Czyżów, Gorzyce, Kłyż - powiat tarnowski"

Zarząd Powiatu Tarnowskiego na posiedzeniu w dniu 04.08.2021 r. wyraził zgodę na złożenie dwóch wniosków o dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg,